16.01.2012 15:39

Obecní knihovna Popice děkuje paní Zdeňce Osičkové za darování sedmi encyklopedií: Hrady, zámky a tvrze v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

10.01.2012 19:03

Městská knihovna Dobříš vyhlašuje ve spolupráci s městem Dobříš celostátní dětskou literárně-výtvarnou soutěž ke 100.výročí narození  Jiřího Trnky

„MÁM OČI JAK TRNKA“.

Vyberte si jednu z postav knihy J.Trnky ZAHRADA a rozviňte dále její příběh – můžete ho napsat nebo ztvárnit jakoukoli vhodnou výtvarnou technikou.
Doporučený rozsah textu je 1 – 3 strany A4 strojopisu. Doporučená velikost výtvarných prací je přibližně od formátu A4 (jako velký sešit) do formátu A1 (jako 8 velkých sešitů). V odůvodněných případech není nutno uvedený rozsah či velikost dodržet.
Práce nám můžete doručit poštou či osobně, v případě literárních prací též v elektronické podobě (jako přílohu e-mailu) DO PÁTKU 10.2.2012. U vaší práce je nutno uvést tyto údaje:
*jméno a příjmení
*datum narození
*bydliště
*kontakty na vás: telefonní číslo, e-mailová adresa
*jméno a bydliště zákonného zástupce a kontakt na něj
*název a adresu vaší školy
*název vaší práce
Budete-li práci zasílat jako přílohu e-mailu, potvrdíme vám její přijetí.
V případě, že budete práci zasílat poštou, doporučujeme vám telefonicky si ověřit její doručení.
Své práce zasílejte na adresu Městská knihovna Dobříš, Školní 36, 263 01 Dobříš
                                                     nebo  knihovna.dobris@seznam.cz

UZÁVĚRKA SOUTĚŽE JE 10.2.2012.

Vítězné práce vyhlásíme v půvabné dobříšské kavárně Velbloud Café na speciální akci ve čtvrtek 23.2.2012 od 17.00. Všechny autory srdečně zveme!

Jako podporu tvůrčí práce dětí nabízíme peněžité ceny v této výši:
1. cena – 3 000,-Kč,
2. cena – 2 000,-Kč
3. cena – 1 000,-Kč,

a to zvlášť v kategorii literární i výtvarné.

V případě nízké úrovně prací si ponecháváme právo některou z cen neudělit.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Co zde najdete

Stránky Vám představí knihovnu a služby, které nabízí.

Informují Vás o aktuálním dění jako jsou akce v knihovně nebo novinky ve fondu.

Představí Vám zajímavé projekty, které Vám pomohou vybírat si knihy přesně pro sebe „na míru“ a kde můžete potkávat spřízněné čtenářské duše.

Pomohou Vám najít knihovnu, nebo se na nás přímo obrátit

Jsme neprofesionální knihovna.

Městská knihovna Břeclav

Moravská zemská knihovna Brno

Národní knihovna České republiky

Líbí se Vám náš nový web?